Czy zawsze chciałeś poświęcić się rysowaniu ale nigdy nie miałeś na to czasu?

Czy uważasz, że potrzebny jest talent aby ładnie rysować?

Może chcesz zrobić bliskiej osobie oryginalny prezent i wręczyć jej własnoręcznie wykonany portret?

Co ciekawe, to wcale nie musi zajmować wiele lat, ani nawet miesięcy, abyś umiał narysować niemal wszystko. Czy chciałbyś poznać prostą metodę, która spowoduje, że będziesz mógł w każdym momencie kogoś lub coś naszkicować?

To nie jest żadna sztuczka ale metoda, którą stosuję nadal po 12 latach od kiedy zaczęłam uczyć się rysować i malować. Tę techniką będziesz mógł wykorzystać w każdej sytuacji. Chcesz wiedzieć co to takiego? Przeczytaj do końca

A w międzyczasie możesz zapoznać się z małą próbką – ciekawe, czy na podstawie samego tego filmu odgadniesz co to za technika:

Obiecałam Ci, że pokażę metodę, która spowoduje, że będziesz mógł poświęcić się swojej pasji, a prace rysunkowe zaczną być poprawne w perspektywie. Ale zanim Ci o tym powiem to pozwól, że się przedstawię i opowiem krótko swoją historię. 

O MNIE

marlenasztamborskakursy-o mnie

Nazywam się Marlena Sztamborska i od 7 lat jestem nauczycielką rysunku i malarstwa. Ukończyłam grafikę artystyczną na Europejskim Wydziale Sztuk, a od niecałego roku regularnie publikuję treści edukacyjne na platformie YouTube. Prowadzę też swoją stronę internetową sztamborska.com, na której znajduje się m.in. blog. Pracowałam w 3 szkołach prywatnych, gdzie uczyłam młodzież i dorosłych. Wykonałam także wiele zleceń prywatnych i firmowych na dzieła rysunkowe i malarskie. 

W LICZBACH

0
Lat doświadczenia w sztukach wizualnych
0
Szkoły rysunku z którymi miałam okazję pracować
0
Opanowanych technik rysunkowych i malarskich
0
Komercyjnie zrealizowanych dzieł plastycznych
0
Lat doświadczenia w nauczaniu innych
0
Przeprowadzonych zajęć, lekcji i warsztatów

Przez wiele lat uczęszczałam na kurs, który dał mi wiele umiejętności, jednak po tym czasie zauważyłam, że mogłam o wiele szybciej zyskać łatwość w tworzeniu prac artystycznych. I uwierz mi – wcale nie urodziłam się z talentem.

marlenasztamborskakursy-stronaglowna
marlenasztamborskakursy-stronaglowna1

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby zacząć dzielić się swoją wiedzą. Takim sposobem zaczęłam udzielać lekcji indywidualnych oraz pokazywać tutoriale jak rysować i malować krok po kroku.

METODA RYSUNKU, O KTÓREJ WSPOMNIAŁAM NA POCZĄTKU NAGRANIA TO TZW. METODA JEDNOSTKI PODSTAWOWEJ

Jest to sposób, który umożliwi Ci poprawne narysowanie takich tematów jak pejzaż, martwa natura czy portret. O tej technice dowiedziałam się dopiero po dłuższym czasie ale moim zdaniem jest to najlepsza, szczególnie dla osób, które nie mają zielone­go pojęcia jak przenieść to co widzą przed sobą na kartkę pa­pieru. Tą technikę pokazuję też swoim uczniom co spowodowało natychmiastowe efekty.

Zdaję  sobie sprawę z tego, że wiele osób uczy się fachu nauczyciela plastyki, a w Internecie jest już wiele tego typu szkoleń. Jednak znaczna część nie pokazuje całego procesu dokładnie krok po kroku, przez co osoba, która kupuje taki kurs czuje się bezsilna i uważa, że „nie ma do tego talentu”. W swoim kursie pokazuję kreska po kresce  jak rysuję takie rzeczy jak pudełko, pomarańcza czy portret. Nagrania są z różnych perspektyw, gdzie pokazuję nie tylko sam  rysunek, ale także obiekt, który rysuję oraz jak go mierzę. Korzystam z przedmi­otów codziennego użytku, więc rysowanie w domu na żywo nie stanowi problemu.

! I UWAGA, POSŁUCHAJ TERAZ UWAŻNIE !

Dlaczego pozwalam sobie na stwierdzenie, że mogę nauczyć ludzi, którzy nie trzymali ołówka w ręce jak rysować? Ano dlatego, że uczę takie osoby i ta metoda sprawdziła się już na wielu, wieeelu uczniach. Spójrz jeszcze raz na liczby.

marlenasztamborskakursy-stronaglowna
marlenasztamborskakursy-stronaglowna1

Nie wiem jak długo mnie oglądasz ale jeżeli jesteś widzem mojego kanału to doskonale wiesz, że w swoich materiałach wideo dzielę się sporą dawką wiedzy.

OPINIE

NATALIA

Pani Marlena jest miłą i sympatyczną osobą. W bardzo ciekawy i zrozumiały sposób tłumaczy materiał. Bardzo doceniam również to, że w czasach epidemii szybko podjęła się wyzwania prowadzenia zajęć zdalnie. Doceniam elastyczność i profesjonalizm Pani Marleny!

OLA

Jakiś czas temu zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Marleny. To był strzał w dziesiątkę! To bardzo sympatyczna dziewczyna, która posiada olbrzymią wiedzę w zakresie rysunku i malarstwa. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam pod jej skrzydła. Mój poziom wzrósł kilkukrotnie i teraz tworzę o wiele lepsze prace artystyczne 🙂 Z całego serca polecam zajęcia z Marleną!

WIKTORIA

Zajęcia zaczęłam już sporo czasu przed świętami i jestem bardzo zadowolona! Marlena jest cudowną nauczycielką, która dobrze uczy i jeśli ktoś sam też pracuje w domu nad swoimi umiejętnościami, może zobaczyć naprawdę duży progres. Zawsze służy pomocną ręką i z chęcią pomoże przy każdym rodzaju prac 🙂

marlenasztamborskakursy-stronaglowna2

Czy chciałbyś nauczyć się rysować to co Cię otacza bez większego problemu? W takim razie mam dla Ciebie świetną wiadomość. Możesz to zrobić w…

ZALEDWIE DWA TYGODNIE!

  • Cała moja wiedza…
  • oraz wypracowane przez wiele lat metody w jednym miejscu!
  • Oszczędność czasu
  • Uniwersalne umiejętności
  • Zero lania wody – same konkrety!
  • I spora oszczędność gotówki w stosunku do komercyjnych kursów stacjonarnych
  • Kupując kurs, daję Ci 100% gwarancji satysfakcji. To znaczy, że jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań to możesz go zwrócić bez podania żadnego powodu w ciągu 30 dni.

CO ZROBISZ PO KURSIE?

sztamborskakursy-jabłko

Narysujesz różne rzeczy nie tylko ładnie, ale i mądrze

sztamborskakursy-jabłko

Wrażenie na znajomych oglądających mini galerię rysunków w Twoim własnym domu

sztamborskakursy-jabłko

Piękne krajobrazy uchwycone rysunkiem

sztamborskakursy-jabłko

Odetniesz się od pędu życia codziennego i zrelaksujesz przy okazji tworząc coś kreatywnego

sztamborskakursy-jabłko

Własnoręcznie wykonany portret – świetny prezent dla bliskich

MIŁE DODATKI

Większość ludzi to wzrokowcy – opowiadając im coś również to zilustrujesz. Chcesz wytłumaczyć swoim rodzicom lub dziadkom jak coś wygląda? Zaprezentujesz szefowi nowy projekt? Miałeś wypadek i potrzebujesz rozrysować sytuację dla ubezpieczyciela? Już nie będziesz miał z tym problemu.

Szukając jakiegoś miejsca raz na zawsze przestaniesz być niewolnikiem internetu. Zdobędziesz lepszą orientację w terenie, dzięki dobrze wytrenowanej wyobraźni przestrzennej. 

Remont w domu? Zamiast płacić architektowi za kosztowne wizualizacje będziesz w stanie samodzielnie wyobrazić sobie jak nowy mebel będzie wyglądał w Twoim salonie. Po prostu lepiej zrozumiesz przestrzeń. 

Mieszkasz w niewielkiej miejscowości i masz problem z dojeżdżaniem na zajęcia artystyczne? Internetowy kurs rysunku ułatwi Ci nie tylko skuteczną naukę, ale także tańszą w porównaniu do tradycyjnych lekcji. 

W każdym momencie możesz otworzyć kurs, wracać do zagadnień, na które potrzebujesz więcej czasu, a wszystkie informacje masz w jednym miejscu. Kurs możesz przerobić w każdym momencie, więc jest to świetna opcja dla osób pracujących.

DLA KOGO JEST TEN KURS

Hobbyści

Artyści digitalowi

Graficy i ilustratorzy

Osoby kandydujące na studia artystyczne

Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rysunkiem

WARIANTY KURSU

PAKIET PODSTAWOWY

157 zł    97 zł

PAKIET ROZSZERZONY

197 zł    147 zł

PAKIET PREMIUM

297 zł    237 zł

GDZIE MOŻESZ MNIE ZNALEŹĆ

YouTube – Marlena Sztamborska

Facebook – Marlena Sztamborska

Instagram – @marlena_artist

sztamborska-logo

Strona www – marlenasztamborska.com

SKORO JESTEŚ JUŻ TUTAJ TO BEZ DALSZEGO OWIJANIA W BAWEŁNĘ... ZACZYNAJMY

Shopping Cart