KONTAKT

Razem z moim zespołem służymy pomocą. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować, to zapraszamy do wysłania wiadomości email lub kontaktu telefonicznego.

Telefon

+48 530 912 573

Mail

marlena@sztamborskakursy.pl

Wyślij wiadomość

[wpforms id=”196″]

Najczęściej zadawane pytania

Kurs dostępny jest w formie wideo oraz dołączonych skanów krok po kroku razem ze skanami ćwiczeń. Nie spotykamy się na żywo ani na spotkaniach internetowych. Aby móc skonsultować wykonywane podczas kursu rysunki wystarczy, że wstawisz je na naszej tajnej grupie na Facebook’u z prośbą o koretkę.

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz maila z danymi do logowania na platformę kursu, która znajduje się na stronie sztamborskakursy.pl/moje-konto. Sprawdź różne foldery na swojej poczcie tj. oferty/ spam/ newsletter. Jeśli chcesz otrzymać dostęp do kursu szybciej, to wybierz formę płatności Przelewy24. W przypadku przelewu bankowego okres oczekiwania może trwać nawet do kilku dni.

Od momentu zakupienia kursu możesz go przerabiać przez 5 lat.

W pierwszym mailu otrzymasz link do mojego konta na Facebook’u, do którego musisz wysłać zaproszenie do grona znajomych oraz wiadomość z numerem zamówienia. Po zweryfikowaniu zostaniesz dodany/a do grupy.

Do lekcji 1 wystarczy ołówek, gumka, temperówka oraz zwykłe kartki xero. Natomiast w kolejnych lekcjach będziesz potrzebować dodatkowych materiałów, które możesz otrzymać w zestawie z przyborami przeznaczonymi do kursu: https://sztamborskakursy.pl/produkt/box-podstawy-rysunku/.

Tak, jest taka możliwość. Zajęcia przeprowadzam osobiście lub prowadzi je przeszkolony instruktor. W razie chęci zapisania się na zajęcia indywidualne zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Shopping Cart