Przedsprzedaż autorskiego kursu

OD KRESKI DO POSTACI

Jak w krótkim czasie zacząć tworzyć proporcjonalne realistyczne postacie wykorzystując krok po kroku 3. stopniowy proces rysowania 3xB?

*przedsprzedaż trwa do 31.08.2023, a dostęp do kursu otrzymasz najpóźniej 01.10.2023

Kursy online

PODSTAWY
RYSUNKU

W 12 lekcjach, w których znajduje się masa ćwiczeń, przekazuję fundamenty rysunku. Pokazuję różne rodzaje perspektywy, brył czy zasady konstrukcji. Całość jest pokazana dosłownie od kreski po pięknie wykończone rysunki. Zwieńczeniem jest martwa natura, portret oraz architektura. Całość tłumaczę jak krowie na rowie 🐮 Każdy może po przerobieniu tego kursu narysować cokolwiek zechce. To bestseller, przerobiło go najwięcej osób ale też to właśnie ten kurs pomógł wielu rozpocząć swoją twórczą wędrówkę.

PORTRET
OD A DO Z

Wiele osób zastanawia się co zrobić, żeby portrety wychodziły bardziej realistyczne. Inne chciałyby nauczyć się anatomii twarzy. Kolejne marzą o umiejętności szkicowania nie tylko ze zdjęcia, ale też z natury. Wtedy przychodzę ja cała na biało! Wszystko to i o wiele więcej wpakowałam w ten naprawdę świetny kurs. Nieskromnie przyznam, że nie ma drugiego takiego na polskim rynku. Znowu zaczynamy od bazy, czyli kreski i cieniowania. Przerabiamy perspektywę, a następnie elementy twarzy tj. oczy, nos, usta, uszy czy włosy. Nasza droga kończy się stworzeniem kilku portretów różnymi metodami.

PORTRET
W 1 DZIEŃ

To świetny wybór dla każdego (nawet jeśli twierdzisz, że nie masz talentu). Jeśli chcesz w końcu spełnić swoje dawne marzenie o rysowaniu, to najlepiej zacząć od stworzenia realistycznego portretu metodą kalki. Czemu? Ponieważ dostaniesz od razu informację zwrotną czy rysowanie jest dla Ciebie. Będziesz mieć pierwszy skończony rysunek, co na pewno spowoduje większą motywację do kontynuacji nauki. Ten mini kurs trwa zaledwie 6 godzin, jednak ma w sobie mnóstwo wartościowych wskazówek idealnych dla nowicjuszy.

Zobacz jak uczę

Zajęcia
indywidualne

Konsultacje
online

Moje
obrazy

Omawiamy Twój obecny poziom, analizujemy czas jaki potrzebujemy oraz tematy jakie będziemy rysować i malować. Spotykamy się raz w tygodniu na zajęciach trwających 2-4h. Chcesz zacząć malować i rysować w ramach hobby, podnieść swój obecny poziom lub tworzysz teczkę do liceum lub na studia wyższe. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub online przez Skype.

Na początku ustalamy jaki jest Twój cel. Tworzymy plan działania i listę materiałów, które musisz przerobić. Spotykamy się co dwa tygodnie spotykamy się online. W międzyczasie mamy stały kontakt mailowy. Chcesz zacząć zarabiać na swojej pasji, potrzebujesz wsparcia własnej twórczości lub korekty swoich prac. Otrzymujesz dodatkowo moje wszystkie kursy, które dodatkowo przerabiasz w trakcie naszej 3 miesięcznej współpracy.

W swoich obrazach łączę realizm z abstrakcyjnym tłem. Jeśli interesuje Cię zakup konkretnego obrazu lub chcesz złożyć prywatne zamówienie, to zapraszam do kliknięcia przycisku “Zapisz się”. Przekieruje Cię on do kalendarza, w którym możesz umówić termin rozmowy. Zapraszam także do wysyłania wiadomości na marlena@sztamborska.pl. Wkrótce powstanie oddzielna strona, która poświęcona będzie wyłącznie mojej twórczości.

Kto za tym stoi?

P1210204

Nazywam się Marlena Sztamborska 🙂

  • tworzę internetowe kursy o rysunku i malarstwie
  • prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa
  • dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez kanał YouTube
  • prowadzę newsletter rysujmaluj.pl
  • grupę na Facebook’u RYSUJ MALUJ

Pomagam głównie hobbystom, którym niestety próbowano wmówić, że rysunek czy malarstwo to tylko “bzdury”, i że trzeba zająć się “poważną” pracą i życiem. Jeśli Ty też chcesz rozwinąć skrzydła i czerpać radość z tworzenia, to zapraszam na pokład! Każdą kreskę wytłumaczę najprostszymi słowami. Wszystko na pewno zrozumiesz, więc jeśli to będzie Twoje pierwsze zetknięcie z rysunkiem realistycznym, to o nic się nie martw 🤍

Zapisz się na newsletter

Opinie

[sp_wpcarousel id="35201"]
Shopping Cart