WSTĘP

Obsługa platformy edukacyjnej

Spójrz na menu po lewej stronie. Ten kurs składa się z 5 lekcji, podzielonych na części. Pod “WSTĘP” znajdziesz strzałkę do rozwinięcia listy zagadnień poruszanych w tej lekcji. Po przeczytaniu tekstu z tej strony, wybierz z listy “ESKPRESOWY KURS RYSUNKU”. W podobny sposób przejdziesz do kolejnych zagadnień i lekcji. Zawsze możesz również wrócić do dowolnej lekcji/ zagadnienia, wybierając dany temat z menu po lewej stronie. 

Ponadto, wszystkie grafiki i filmy mogą zostać powiększone. Możesz powiększyć grafikę poprzez kliknięcie w nią. 

Możesz również powiększyć i zmniejszyć tekst na stronie poprzez kombinację przycisków CTRL  i przycisk + lub CTRL i przycisk -.  Jeżeli taka kombinacja przycisków nie działa w przypadku Twojej przeglądarki – sprawdź opcje powiększania i pomniejszania dedykowane dla Twojej przeglądarki internetowej.

Życzę Ci owocnej i przyjemnej nauki oraz pięknych prac artystycznych,

Marlena Sztamborska

Pomoc oraz korekty prac

Zapraszam Cię serdecznie na naszą otwartą grupę wsparcia RYSUJ, MALUJ. Grupa znajduje się na Facebook’u.

Średnio 2 razy w miesiącu prowadzę transmisje live, na których omawiam Wasze prace stworzone w trakcie tego kursu jak i innych, które znajdują się w zakładce sztamborska.pl/sklep. Na spotkaniach można zadawać i pytania, a w trakcie trwa korekta, którą może obejrzeć każdy przez platformę YouTube.

Na grupie RYSUJ, MALUJ możesz dodawać zdjęcia/ skany swoich prac z prośbą o korektę. Udzielam jej każdej osobie, która o to poprosi.

Link do grupy RYSUJ, MALUJ

Jeśli interesują Cię również darmowe tutoriale rysunkowe, to serdecznie zapraszam na mój kanał YouTube, gdzie pokazuję jak tworzyć rysunki krok po kroku oraz poruszam różne tematy związane ze sferą artystyczną.

Link do kanału YouTube Marlena Sztamborska