WPROWADZENIE

Kurs RYSOWANIE PORTRETU OD A DO Z

Witam na pokładzie kursu portretowego. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zrobimy coś wielkiego 🙂

Obsługa platformy edukacyjnej

Spójrz na menu po lewej stronie. Ten kurs składa się z 6 lekcji (obecnie została opublikowana 1 lekcja). Są one podzielone na części. Pod “1 LEKCJA – PODSTAWY” znajdziesz strzałkę do rozwinięcia listy zagadnień poruszanych w tej lekcji. Po przeczytaniu tekstu z tej strony, wybierz z listy “LINIE”. W podobny sposób przejdziesz do kolejnych zagadnień i lekcji. Zawsze możesz również wrócić do dowolnej lekcji/zagadnienia, wybierając dany temat z menu po lewej stronie.

Każda kolejna lekcja dodawana będzie co tydzień we wtorki o 9:00. Otrzymasz powiadomienie na maila o nowej lekcji.

Ponadto, wszystkie grafiki i filmy mogą zostać powiększone. Możesz powiększyć grafikę poprzez kliknięcie w nią. 

Możesz również powiększyć i zmniejszyć tekst na stronie poprzez kombinację przycisków CTRL  i przycisk + lub CTRL i przycisk -.  Jeżeli taka kombinacja przycisków nie działa w przypadku Twojej przeglądarki – sprawdź opcje powiększania i pomniejszania dedykowane dla Twojej przeglądarki internetowej.

Pomoc oraz korekty prac

Zapraszam Cię serdecznie na naszą grupę wsparcia RYSUJ MALUJ. Wystarczy, że wrzucisz swój rysunek z prośbą o pomoc. Korektę udzielam każdej osobie, która o nią poprosi.

W ramach kursu, przysługuje Ci uczestnictwo w zamkniętych 3 spotkaniach live. Będę o nich informować na grupie RYSUJ MALUJ oraz mailowo.

Jeśli interesują Cię darmowe tutoriale rysunkowe, to serdecznie zapraszam Cię na mój kanał YouTube, gdzie pokazuję jak tworzyć rysunki krok po kroku oraz poruszam różne tematy związane ze sferą artystyczną.

Życzę Ci owocnej i przyjemnej nauki oraz pięknych prac artystycznych,

Marlena Sztamborska