Naucz się rysować realistycznie niezależnie od wieku czy talentu!

Czy chcesz w szybki i prosty sposób
pięknie rysować?

Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś rzucona w grupę ludzi, którym wychodzi każdy rysunek i z lekkością stawiają każdą kreskę.

Teraz dostajesz materiały na bazie których musisz stworzyć swój pierwszy rysunek. Sześcian.

Jedyne co jesteś w stanie zrobić to łuki zamiast prostych linii. A cieniowanie to byle jakie wypełnienie przestrzeni byle tylko szybko skończyć i iść popłakać się w łazience…

Tak wyglądały moje początki.

Po tych 14 latach widzę jak ogromnym błędem jest lekceważenie podstaw rysunku i spokojne przechodzenie do kolejnych zagadnień.

Dlaczego więc niemal wszędzie omija się te fundamenty? Nie mam pojęcia…

Sama również miałam dokładnie te same bóle i frustracje, które widziałam u wielu moich uczniów. Dlatego przez wszystkie lata nauki inwestowałam mnóstwo czasu, energii i pieniędzy na edukację. Łącznie ponad 20 000 zł i 13 lat nauki.

Ty nie musisz poświęcać aż tyle na własny rozwój!

Nauczę Cię rysunku realistycznego
nawet jeśli dopiero zaczynasz
i uważasz, że nie dasz rady!

W 12 tematach szkolenia znajdziesz
ponad 50 godzin lekcji wideo

MODUŁ 1

Podstawy pomagają w zrozumieniu na czym polega rysunek. Zobaczysz jak rysować linie, jak cieniować, jak działa perspektywa i jak ją pokazać na kartce.

Lekcja 1 – LINIE I CIENIOWANIE

Lekcja 2 – METODY NAUKI RYSUNKU

Lekcja 3 – PŁASZCZYZNA OBRAZU

Lekcja 4 – PERSPEKTYWA

MODUŁ 2

Bryły proste pojawiają się wszędzie dookoła nas. Pokażę jak je rysować oraz jak je przełożyć na tematy takie jak pudełko, szklanka czy jabłko.

Lekcja 5 – CIEŃ I WALOR

Lekcja 6 – WALEC

Lekcja 7 – SZEŚCIAN

Lekcja 8 – KULA

MODUŁ 3

W tych lekcjach zajmiemy się pełnowymiarowymi rysunkami. Wspólnie stworzymy martwą naturę, architekturę oraz portret.

Lekcja 9 – ZASADY PERSPEKTYWY

Lekcja 10 – RODZAJE KOMPOZYCJI

Lekcja 11 – STUDIUM Z NATURY

Lekcja 12 – FAKTURY MATERIAŁOWE

Obejrzyj ćwiczenia demo z kursu

Prowadzę Cię za rękę krok po kroku

Kurs jest dla Ciebie jeśli

● jesteś samoukiem lub hobbystą

● chcesz zacząć przygodę z rysunkiem

● chcesz podnieść znacząco swój poziom rysowania

● masz więcej niż 13 lat

● wybierasz się na studia artystyczne lub do liceum plastycznego

● jesteś grafikiem, malarzem, architektem, ilustratorem itp.

● kochasz rysować tak jak ja 🙂

Zobacz co znajdziesz w środku

Kim jestem?

Hej! Nazywam się Marlena Sztamborska.

Pomagam swoim uczniom oraz kursantom nie tylko dostać się na wymarzone uczelnie artystyczne, ale także rozwijać głęboko ukryte hobby u osób przeżywających drugą młodość. Prowadzę grupę RYSUJ MALUJ, nagrywam filmy edukacyjne na swój kanał YouTube, a także dzielę się wiedzą poprzez internetowe kursy tj. bestsellerowy kurs PODSTAWY RYSUNKU czy RYSOWANIE PORTRETU OD A DO Z.

Po tylu latach uczenia doskonale wiem jakie podstawowe kwestie potrzebuje początkujący artysta. Wiem jak prostymi słowami dotrzeć do praktycznie każdej osoby. Nawet jeśli uważasz, że nie masz talentu, to udowodnię Ci, że nauczysz się rysować!

Jeśli to Twoje pierwsze zetknięcie z rysunkiem realistycznym, to jesteś w idealnym miejscu! Gwarantuję Ci, że nie taki wilk straszny, jak go “rysują” 🙂

Opinie klientów

Kurs PODSTAWY RYSUNKU obejmuje

Cena kursu: 1 497 zł

447 zł

Jak to wygląda?

Dokonując płatność od razu, otrzymasz maila z danymi do logowania zaraz po transakcji. W przypadku wyboru przelewu bankowego, dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Wiadomość z danymi do platformy często ląduje w skrzynce spam/oferty/inne. Możesz odszukać wiadomość poprzez wyszukiwarkę na swojej poczcie wpisując marlena@sztamborska.pl.

Kup teraz - ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ!

Dzięki płatnościom odroczonym w czasie, możesz kupić kurs teraz, a realnie zapłacić później. PayPo pozwala dodatkowo na dokonanie płatności ratalnej.

Nie musisz tworzyć konta przez te strony. Wystarczy, że przy dokonywaniu płatności wybierzesz przelewy24, a następnie usługę PayPo lub P24NOW. Przeniesie Cię to do strony, na której będzie można założyć konto i otrzymać limit wydatków.

Rysunki wieńczące wiedzę ze szkolenia

SWScan00437

Możesz nie robić niczego...
i zostać tu gdzie jesteś,
albo zaufaj mi i zacznij działać już dziś!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Czy płatność za kurs jest jednorazowa?

Tak, dokonujesz jednorazową płatność, a dostęp do kursu masz dożywotni.

 • Czy jest gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować z niego i zgłosić się o zwrot pieniędzy. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na marlena@sztamborska.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

 • Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dokonując płatność od razu, otrzymasz maila z danymi do logowania zaraz po transakcji. W przypadku wyboru przelewu bankowego, dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Trwa to zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

 • Kiedy mogę przerabiać kurs?

Możesz go oglądać kiedy tylko chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy, że masz komputer, telefon lub tablet z dostępem do internetu.

 • Gdzie przerabiam kurs?

Kurs jest dostępny na stronie sztamborska.pl, gdzie po prawej stronie na górze logujesz się do swojego konta. Wystarczy kliknąć Zaloguj się do strefy kursanta, wpisać dane do logowania i zacząć przerabiać kursy.

 • Jaką formę ma kurs?

Kurs ma w sobie podział na lekcje i ćwiczenia. Na to składają się filmy wideo, skany rysunków, zdjęcia oraz opisy ćwiczeń.

 • Co robić jeśli mam problem z zalogowaniem się?

Jeśli nie pamiętasz lub nie znasz hasła, wystarczy kliknąć opcję Przypomnieć hasło?. Po chwili otrzymasz na maila link do ustawienia nowych danych.

 • Skąd mam wziąć dane do logowania?

Wiadomość z danymi do platformy często ląduje w skrzynce spam/oferty/inne. Możesz odszukać wiadomość poprzez wyszukiwarkę na swojej poczcie wpisując marlena@sztamborska.pl.

 • Czy mam dostęp do aktualizacji kursu?

Tak, niezależnie kiedy opublikuję nowe materiały, będziesz mieć do nich dostęp.

 • Czy mogę otrzymać pomoc w trakcie przerabiania kursu?

Tak, wystarczy że opublikujesz skany lub zdjęcia swoich prac na grupie RYSUJ MALUJ. Jeśli będziesz się czuć niepewnie pokazując swoje prace, to wyślij mi je na maila.

 • Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?

Tak. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz tą opcję i wpiszesz dane do faktury. Otrzymasz ją mailem w ciągu kilku dni od dokonania płatności.

 • Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres e-mail: marlena@sztamborska.pl.

Shopping Cart