Naucz się rysować realistycznie niezależnie od wieku czy talentu!

ZAPISY ZAMYKAM ZA

Czy chcesz w szybki i prosty sposób pięknie rysować?

Chcesz potrafić narysować to co Cię otacza ale nie masz pojęcia jak się do tego zabrać?

 • nie wiesz od czego zacząć?
 • chcesz rozwinąć zapomniane hobby?
 • każda próba rysowania kończy się fiaskiem?
 • chcesz kreatywnie spędzać zimowe wieczory?
 • chcesz rozwinąć się w innych obszarach sztuki?

Od 8 lat uczę rysunku oraz malarstwa i przez te wszystkie lata zauważyłam, że wiele osób ma problem z absolutnymi fundamentami. Pewnie Ty też (albo będziesz się z nimi zmagać).

Sama również miałam dokładnie te same bóle i frustracje, które widziałam u wielu moich uczniów. Dlatego przez wszystkie lata nauki inwestowałam mnóstwo czasu, energii i pieniędzy na edukację. Łącznie ponad 20 000 zł i 13 lat nauki. Ty nie musisz poświęcać aż tyle na własny rozwój!

Kim jestem?

Hej! Nazywam się Marlena Sztamborska.

Pomagam swoim uczniom oraz kursantom nie tylko dostać się na wymarzone uczelnie artystyczne, ale także rozwijać głęboko ukryte hobby u osób przeżywających drugą młodość. Prowadzę grupę RYSUJ MALUJ, nagrywam filmy edukacyjne na swój kanał YouTube, a także dzielę się wiedzą poprzez internetowe kursy tj. bestsellerowy kurs PODSTAWY RYSUNKU czy RYSOWANIE PORTRETU OD A DO Z.

Po tylu latach uczenia doskonale wiem jakie podstawowe kwestie potrzebuje początkujący artysta. Wiem jak prostymi słowami dotrzeć do praktycznie każdej osoby. Nawet jeśli uważasz, że nie masz talentu, to udowodnię Ci, że nauczysz się rysować!

Jeśli to Twoje pierwsze zetknięcie z rysunkiem realistycznym, to jesteś w idealnym miejscu! Gwarantuję Ci, że nie taki wilk straszny, jak go “rysują” 🙂

Nauczę Cię rysunku realistycznego
nawet jeśli dopiero zaczynasz
i uważasz, że nie dasz rady!

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

● jesteś samoukiem lub hobbystą;

● chcesz zacząć przygodę z rysunkiem;

● chcesz podnieść znacząco swój poziom rysowania;

● masz więcej niż 13 lat;

● wybierasz się na studia artystyczne lub do liceum plastycznego;

● jesteś grafikiem, malarzem, architektem, ilustratorem itp.;

● kochasz rysować tak jak ja 🙂

W 12 tematach szkolenia znajdziesz
ponad 20 godzin lekcji wideo

Podstawy pomagają w zrozumieniu na czym polega rysunek. Zobaczysz jak rysować linie, jak cieniować, jak działa perspektywa i jak ją pokazać na kartce.

Lekcja 1 – LINIE I CIENIOWANIE

Lekcja 2 – METODY NAUKI RYSUNKU

Lekcja 3 – PŁASZCZYZNA OBRAZU

Lekcja 4 – PERSPEKTYWA

Bryły proste pojawiają się wszędzie dookoła nas. Pokażę jak je rysować oraz jak je przełożyć na tematy takie jak pudełko, szklanka czy jabłko.

Lekcja 5 – CIEŃ I WALOR

Lekcja 6 – WALEC

Lekcja 7 – SZEŚCIAN

Lekcja 8 – KULA

W tych lekcjach zajmiemy się pełnowymiarowymi rysunkami. Wspólnie stworzymy martwą naturę, architekturę oraz portret.

Lekcja 9 – ZASADY PERSPEKTYWY

Lekcja 10 – RODZAJE KOMPOZYCJI

Lekcja 11 – STUDIUM Z NATURY

Lekcja 12 – FAKTURY MATERIAŁOWE

Obejrzyj 3 ćwiczenia z kursu

Dołącz do niemal 300 kursantów!

Kurs PODSTAWY RYSUNKU obejmuje:

Cena kursu: 497 zł

297 zł

Jak to wygląda?

Dokonując płatność od razu, otrzymasz maila z danymi do logowania zaraz po transakcji. W przypadku wyboru przelewu bankowego, dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Wiadomość z danymi do platformy często ląduje w skrzynce spam/oferty/inne. Możesz odszukać wiadomość poprzez wyszukiwarkę na swojej poczcie wpisując marlena@sztamborska.pl.

Kup teraz - ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ!

Dzięki płatnościom odroczonym w czasie, możesz kupić kurs teraz, a realnie zapłacić później. PayPo pozwala dodatkowo na dokonanie płatności ratalnej.

Nie musisz tworzyć konta przez te strony. Wystarczy, że przy dokonywaniu płatności wybierzesz przelewy24, a następnie usługę PayPo lub P24NOW. Przeniesie Cię to do strony, na której będzie można założyć konto i otrzymać limit wydatków.

Rysunki wieńczące wiedzę ze szkolenia

Możesz nie robić niczego...
i zostać tu gdzie jesteś,
albo zaufaj mi i zacznij działać już dziś!

W jaki sposób oddać PODOBIEŃSTWO
w RYSUNKU w 5-ciu skutecznych krokach?

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Stworzony był tak, aby można go przerobić w ciągu 3 miesięcy, by zauważyć znaczne podniesienie poziomu Twoich prac. Otrzymasz dostęp do nagrań wideo, materiałów, skanów i grupy na FB, gdzie możesz publikować swoje prace i prosić o korektę. Dla osób, które kupią kurs 16.12.2021 do godz. 23:59 dodatkowo będą 3 spotkania z korektą grupową online.

 • Jak długo mam dostęp do tego programu online?

Dostęp do programu jest dożywotni.

 • Co, jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować z niego i zgłosić się o zwrot pieniędzy. Masz na to 90 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na marlena@sztamborska.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

 • Jak dołączyć do korekt/ spotkań online?

Wyślę do Ciebie w najbliższych dniach maila z informacją o pierwszym terminie spotkań. Dotyczy to wyłącznie osób, które dokonają zakupu w dniu 16.12.2021 do godz. 23:59.

 • Czy dostanę cały program online od razu?

Tak! Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dwa maile. Pierwszy generuje Ci login i hasło do strony sztamborska.pl. Drugi jest potwierdzeniem złożenia zamówienia. Często te wiadomości wpadają do innych folderów na poczcie internetowej, dlatego przeszukaj najpierw spam/ oferty/ newsletter i inne.

 • Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?

Tak. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz tą opcję i wpiszesz dane do faktury. Otrzymasz ją mailem w ciągu kilku dni od dokonania płatności.

 • Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres e-mail: marlena@sztamborska.pl.