Narysuj portret w 1 dzień!

Dowiedz się w jaki sposób możesz rysować realistycznie nawet jeśli "nie masz talentu"

Normalna cena

297 zł

Obecna cena jest jest obniżona w ramach przedsprzedaży.
Realna wartość kursu wynosi 297 zł.
Cena podana niżej będzie regularnie wzrastać.

47 zł

Pokażę Ci w jaki sposób możesz w 1 dzień stworzyć swój pierwszy realistyczny portret nawet jeśli do tej pory nigdy nie rysowałeś. Nie musisz mieć ani talentu ani wyrobionych umiejętności rysowania.

To co musisz zrobić to opanować rysowanie płynnych i gładkich linii, które nie są poszarpane. Najlepiej zaznacz dosłownie wszystkie krawędzie, które widzisz. Dzięki temu potem możesz potraktować rysowanie niemal jak kolorowanie po numerach.

Błąd numer dwa to brak wiedzy o cieniowaniu. Kiedy opanujesz szrafowanie gładką plamą, czyli gęste kreskowanie pokrywające całkowicie kartkę papieru, zobaczysz ogromny przeskok w realizmie.

Punkt trzeci to proporcje i symetria. Jeśli rysowana postać będzie stać bokiem albo będzie mieć pochyloną głowę, to musisz pokazać tzw. skrót perspektywiczny. Jest to pokazanie przykładowo prawej części jako większej i bliżej nas, a lewej jako mniejszej i odpowiednio symetrycznej.

Mój sposób nauki jest nie tylko skuteczny ale również jak widzisz szybki. Efekty są natychmiastowe. To wypracowany system rysowania poparty doświadczeniami wielu kursantów!

Efekty kursantów

Co mówią moi kursanci

  • Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się w czerwcu lub lipcu 2022. Otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej, w której znajdują się nagrania wideo, opisy ćwiczeń oraz skany.

  • Jak długo mam dostęp do tego programu online?

Dostęp do kursu jest dożywotni.

  • Co, jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować z niego i zgłosić się o zwrot pieniędzy. Masz na to 90 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na marlena@sztamborska.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

  • Czy dostanę cały program online od razu?

Kurs jest w trakcie nagrywania i montowania. 25 kwietnia otrzymasz mail z danymi do logowania na stronie sztamborska.pl. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Często te wiadomości wpadają do innych folderów na poczcie internetowej, dlatego przeszukaj najpierw spam/ oferty/ newsletter i inne.

  • Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?

Tak. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz tą opcję i wpiszesz dane do faktury. Otrzymasz ją mailem w ciągu kilku dni od dokonania płatności.

  • Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres e-mail: marlena@sztamborska.pl.

Shopping Cart